top of page

 O nas 

Początki:

Żeglarstwo jest naszą pasją.

Nasze życie morskie zaczęło się wiele lat temu na pokładach dużych jednostek pływających po świecie. Opowieściom z rejsów nie było końca. Trudno jednak ubrać w słowa obrazy, kolory i klimat odwiedzanych miejsc, trudno opowiedzieć o wypełnionych wiatrem żaglach, zachwycających wschodach i zachodach słońca, romantycznych zatoczkach, czy o podwodnym życiu mórz i oceanów.

Zdecydowaliśmy zabrać przyjaciół w rejs, by im pokazać to wszystko o czym do tej pory słyszeli. Pierwszy taki rejs obył się w Grecji na Cykladach w 2009 roku. Za nami kilkanaście lat. Poznaliśmy Bałtyk, basen Morza Śródziemnego, Atlantyk - od Spitsbergenu po Cabo Verde, Ocean Indyjski z takimi rajskimi miejscami jak Seszele czy Zanzibar.

Grono przyjaciół i znajomych coraz większe, jak i większy apetyt na zwiedzanie świata. Wszystko to skłoniło nas, by zawodowo i profesjonalnie zająć się tym co lubimy najbardziej. Tak właśnie powstało Marine Travel. Dla Was i dzięki Wam.

Czym się zajmujemy:

Organizujemy rejsy morskie na całym świecie. Są to rejsy turystyczne, będące wyjątkową formą wypoczynku i relaksu, w powiązaniu z wędkowaniem, nurkowaniem i zwiedzaniem, a także rejsy rodzinne dające rodzicom i dzieciom radość z chwil spędzonych razem. Dla żeglarzy organizujemy rejsy stażowo-szkoleniowe, a dla firm integracyjne i motywacyjne.

Mamy do dyspozycji jachty rozmieszczone w najpiękniejszych zakątkach Morza Śródziemnego - od Zatoki Marmara w Turcji, po wybrzeże Hiszpanii. Ponadto w naszej ofercie znajduje się bogata flota rozlokowana w innych rejonach Świata, takich jak Zanzibar, Madagaskar, Seszele, Tajlandia, Karaiby, Cabo Verde, ale też Morze Bałtyckie, Północne, Wybrzeże Norwegi z Lofotami, Svalbard.


Współpracujemy ze sprawdzonymi armatorami, z większością z nich znamy się osobiście, stąd też jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość oferowanego sprzętu i dostosować go do Państwa potrzeb. Nasze rejsy to nie tylko czas spędzony na wodzie. To także penetracje lądu. Zwiedzanie ciekawych miejsc, poznawanie kultur, tradycji, kuchni. To wycieczki rowerowe, na kładach i motocyklach, czy też konno. Czyli wszystko to, co można zmieścić w czasie naszych wyjazdów, w taki sposób by pobyt był nadal wypoczynkiem.

 

Naszą niewątpliwą zaletą jest fachowa indywidualna obsługa, a także atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Każdego uczestnika rejsu traktujemy jak przyjaciela, a nie anonimowego klienta.

Jeśli chcesz się z nami zaprzyjaźnić i wyruszyć w prawdziwą podróż pisaną wiatrem, to zapraszamy serdecznie.

Załoga biura:

Rafał doradzi jaki akwen wybrać i który jacht spełni Twoje oczekiwania. Podpowie co warto zobaczyć, a co lepiej omijać, bo przereklamowane. Był w każdym z oferowanych przez nas miejsc. Zna akweny i odpowiednich ludzi. Jeśli masz czas, to opowie Ci o nich z taką pasją, że na pewno będziesz chciał tam z nami popływać.Kapitan Jachtowy, Kapitan Motorowodny, radiooperator  SRC, z wieloletnim stażem morskim na morzach północnych - Bałtyk, Północne, Norweskie, Grenlandzkie, Morzu Śródziemnym, Oceanie Atlantyckim - Wyspy Zielonego Przylądka, Oceanie Indyjskim - archipelag Seszeli, Madagaskaru i Zanzibaru.

Mgr inż. arch., absolwent wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej i wydziału Urbanistyki Politechniki Warszawskiej, działacz  społeczny w Sądecko-Podhalańskim Okręgowym Związku Żeglarskim w Nowym Sączu.

 

Agnieszka – zorganizuje każdy wyjazd, nawet ten na koniec świata. Wyszuka odpowiedni lot lub transport. Zadba o Twoją wygodę wybierając hotel czy transfer. Znajdzie odpowiednie dla Ciebie atrakcje, wycieczki i przewodnika.

Generalnie narciarka alpejska, ale pokochała żeglarstwo od pierwszego rejsu, mimo że nie potrafi pływać. I tak od 10 lat nie wyobraża sobie innego urlopu jak ten pod żaglami. Jest żywym przykładem tego, że rejsy turystyczne są dla każdego, niezależnie od umiejętności i wieku.

 

47099267_2056329584412588_7456485502745575424_n_edited.jpg
72872070_2586327551412786_566796186829193216_n_edited.jpg
bottom of page