Początki:

 

Żeglarstwo jest naszą pasją.

Nasze życie morskie zaczęło się wiele lat temu, pracą na pokładach dużych jednostek pływających po świecie. Opowieściom z rejsów nie było końca. Trudno jednak w nich pokazać obrazy, kolory i klimat odwiedzanych miejsc, trudno opowiedzieć o falach, wypełnionych wiatrem żaglach.

Zdecydowaliśmy zabrać przyjaciół w rejs, by im pokazać to wszystko o czym do tej pory słyszeli. Pierwszy taki rejs obył się w Grecji na Cykladach w 2009 roku. Za nami 8 lat. Poznaliśmy Bałtyk, basen Morza Śródziemnego, Atlantyk - od Spitsbergenu po Cabo Verde. Grono przyjaciół i znajomych coraz większe, jak i większy apetyt na zwiedzanie świata. Wszystko to skłoniło nas, by zawodowo i profesjonalnie zająć się tym co lubimy najbardziej. Tak właśnie powstało Marine Travel. Dla Was i dzięki Wam.

Czym się zajmujemy:


Organizujemy rejsy morskie na całym świecie. Są to rejsy stażowo-szkoleniowe, podnoszące wiedzę i kwalifikację ludzi już związanych z wodą, rejsy turystyczne będące wyjątkową formą wypoczynku i relaksu uczestników, w powiązaniu z wędkowaniem, nurkowaniem i zwiedzaniem, rejsy rodzinne dające rodzicom i dzieciom satysfakcję z chwil spędzonych razem.

Mamy do dyspozycji kilkaset jachtów rozmieszczonych w najpiękniejszych zakątkach Morza Śródziemnego - od Zatoki Marmara w Turcji, po wybrzeże Hiszpanii. Ponadto w naszej ofercie znajduje się bogata flota rozlokowana w innych rejonach Świata, takich jak Seszele, Tajlandia, Karaiby, Cabo Verde, ale też Morze Bałtyckie, Północne, Wybrzeże Norwegi z Lofotami, Svalbard.


Współpracujemy ze sprawdzonymi armatorami, z większością z nich znamy się osobiście, stąd też jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość oferowanego sprzętu i dostosować go do Państwa potrzeb. Nasze rejsy to nie tylko czas spędzony na wodzie. To także penetracje lądu. Zwiedzanie ciekawych miejsc, poznawanie kultur, tradycji, kuchni, to wycieczki rowerowe, na kładach i motocyklach, konno. Wszystko co można zmieścić w czasie naszych wyjazdów, w taki sposób by pobyt był nadal wypoczynkiem.

Naszą niewątpliwą zaletą jest fachowa indywidualna obsługa, a także atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Załoga biura:

                Rafał Leśniak–Prezes Marine Travel Sp.z.o.o.Kapitan Jachtowy,Kapitan                     Motorowodny, radiooperator  SRC, z  wieloletnim stażem morskim  na                      wodach:mórz północnych (Bałtyk, Północne,Norweskie,Grenlandzkie),Morza                   Śródziemnego,Oceanu Atlantyckiego - Wysp Zielonego Przylądka,Oceanu

                Indyjskiego archipelagu Seszeli, Madagaskar.               

                mgr inż. arch. absolwent wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej

                i wydziału Urbanistyki Politechniki Warszawskiej, działacz  społeczny w                 Sądecko-Podhalańskim Okręgowym Związku Żeglarskim w Nowym Sączu.

 

                Krzysztof  Pazdalski –  Członek  Zarządu w  Marine Travel  Sp.  z o.o. i                 współwłaściciel Marine Travel Sp z o.o Sp. Komandytowa. Kapitan Jachtowy                 Kapitan Motorowodny ,radiooperator  SRC, z wieloletnim stażem morskim na                 wodach: mórz północnych   (Bałtyk, Norweskie, Barentsa,Grenlandzkie),                   Morza Śródziemnego, Oceanu Atlantyckiego - Wysp Zielonego Przylądka,

                archipelagu Seszeli.Przedsiębiorca w branży handlowo – usługowej.