Rejsy indywidualne oraz integracyjne dla firm

 

 

Załoga jachtu musi działać razem - wtedy jest bezpiecznie i wtedy osiąga założony cel. To jedna z podstawowych zalet wspólnych rejsów. Ograniczona przestrzeń dodatkowo sprzyja budowie relacji między członkami grupy, poprawia współpracę zespołu. To idealne miejsce na realizację wyjazdów integracyjnych. Wszystko co się dzieje na jachcie, na pokładzie i pod nim, integruje załogę. Załoga jachtu jest jak załoga firmy. Dobra współpraca i wzajemne relacje, to niewątpliwa droga do sukcesu.
 

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa rejs na dowolnym akwenie oraz w dowolnej konfiguracji jachtowej. Doradzimy Państwu gdzie i w jakim terminie z daną grupą się wybrać i jaki jacht najlepiej spełni Państwa oczekiwania.

Zapewnimy Państwu pełną obsługę nie tylko samego rejsu (skipper, hostessa, kucharz), ale również organizację transportu (autokary, busy, samoloty) i wszelkich imprez towarzyszących (zwiedzanie z przewodnikiem, rezerwacje restauracji, degustacje lokalnych potraw i trunków, safari, wędkowanie, nurkowanie itp)

Dodatkowo:

  • Zaprowiantujemy jachty

  • Załatwimy wszelkie formalności

  • Opracujemy najciekawsze trasy

Nasze rejsy można połączyć ze szkoleniem branżowym z Państwa strony. Oferujemy pomoc w organizacji takich przedsięwzięć.